UŠI-X

web turistického oddílu UŠI-X, organizace KONDOR - Čtrnáctka

2018-2019

Velikonočka 2019

Kosí potok, 18. až 22. 4. 2019

Divadelní zoočvachtačka 2019

klubovna a Zoo Praha, 30. až 31. 3. 2019

Vánočka 2018

Dolní Vidim, 14. až 16. 12. 2018

Duchařka 2018

Barochov, 16. až 18. 11. 2018

Jehlanka 2018

Rokytnice nad Jizerou, 26. až 30. 10. 2018

Garden Party 2018

ŠÁN, 3. 10. 2018

Úvodka 2018

Bakov - Benátky nad Jizerou, 14. až 16. 9. 2018

2017-2018

Mulan 2018

Červená Lhota,30.6 až 21.7.2018

Čvachtačka 2018

Barochov, 2. až 4. 3. 2018

Jane v Libčicích

Libčice nad Vltavou, 11.11.2017

Úvodka

Zruč - Kácov - Český Šternberk, 15. až 17.9.2017

2016-2017

Čaroděj Zeměmoří 2017

Červená Lhota,1.7 až 22.7.2017

Čarodka

Brdy,29.4 až 1.5.2016

Bruslení

Letná, 21.12.2016

Vánočka

Vidim, 9.12 - 11.12.2016

Duchařka

Barochov, 25.11 - 27.11.2016

Jehlanka

Rokytnice nad Jizerou, 25.10 - 30.10.2016

Gardenparty

Uhříněves, 21.9.2016

Úvodka

Sušice - Strakonice, 2.9 - 4.9.2016

2015-2016

Den Trifidů 2016 - II

Červená Lhota, 2.7 - 23.7.2016

Den Trifidů 2016 - I

Červená Lhota, 2.7 - 23.7.2016

40. výročí UŠÍ

Karlštejn, 30.4 - 1.5.2016

Bruslení na Ovocňáku

Praha - Ovocný trh, 16.12.2015

Ú-Vodka

Vyšší Brod - Český Krumlov, 11. - 13.9.2015

2014-2015

Ostrov Pokladů 2015 - II

Červená Lhota, 4. - 25.7.2015

Ostrov Pokladů 2015 - I

Červená Lhota, 4. - 25.7.2015

Divadelní Čvachtačka

Karlštejn, 14. - 15.3.2015

Bruslení

Na Františku, 17.12.2014

Jehlanka

Jehlanka, 24. - 29.10.2014

Ú-Vodka

Ploučnice 5. - 7.9.2014

2013-2014

Lovci mafie I

Červená Lhota 29.6. - 20.7.2014

Lovci mafie II

Červená Lhota 29.6. - 20.7.2014

Závěrečka

Říp 14. - 15.6.2014

Čarodka

Chlum 30.4. - 1.5.2014

Celoskupinová hra

Přerov nad Labem 22.3.2014

Čvachtačka

Dubice 7. - 9.3.2014

Bruslení na Františku

Na Františku 18.12.2013

Vánočka

Dolní Vidim 13. - 15.12.2013

Duchařka

Barochov 15. - 17.11.2013

Jehlanka

Jehlanka 25. - 30.10.2013

Ú-Vodka

Ohře 6. - 8.9.2013

2012-2013

NIBELUNGOVÉ 2013 - I

Červená Lhota 29.6. - 20.7.2013

NIBELUNGOVÉ 2013 - II

Červená Lhota 29.6. - 20.7.2013

Závěrečka

Posázaví 14. - 16.6.2013

Brdské Něco

Praha 17. - 19.5.2013

Divadelní víkend

Praha 6. - 7.4.2013

Velikonočka

Dolní Bousov 28.3. - 1.4.2013

Čvachtačka

Žampach 1. - 3.3.2013

Bruslení

Na Františku 9.1.2013

Vánočka

Vidim 7. - 9.12.2012

Duchařka

Opárenský mlýn 23. - 25.11.2012

Jehlanka

Rokytnice nad Jizerou 25.-28.10.2012

Ú-Vodka

Otava 7-9.9.2012

2011-2012

STALKER 2012 - III

Červená lhota 30.6-21.7.2012

STALKER 2012 - II

Červená lhota 30.6-21.7.2012

STALKER 2012 - I

Červená lhota 30.6-21.7.2012

Lanové centrum

Vysočanská 30.5.2012

Čarodka

Chlum 30.4-1.5.2012

Kuličkový turnaj

Štvanice, 28.3.2012

Bruslení Na Františku.

Na Františku, 21.12.2011

Vánočka

Luka pod Med. 16.-18.12.2011

Duchařka

Opárno 25.-27.11.2011

Jehlanka

Rokytnice n. Jiz. 26.-31.10.2010

Navícka

Kokořínsko, 30.9.-2.10.2011

Garden Party

UhříněVes, 28.9.

Ú-Vodka

Sázava, 9.-11.9.2011

2010-2011

RÁMAJÁNA 2011 - II

Červená Lhota, 2.-23.7.2011

RÁMAJÁNA 2011 - I

Červená Lhota, 2.-23.7.2011

Závěrečka

17.-19.6.2011

Brdské Něco

Sázava - Č. Šternberk, 20.-22.5.2011

Čarodka

Brdy 30.4.-2.5.2011

Velikonočka

Zábrdka 21.-25.4.2011

Čvachtačka

Sázavka 4.-6.2.2011

Vánočka

Dolní Vidim 17.-19.12.2010

Duchařka

Na Dědku 19.-21.11.2010

Jehlanka

Rokytnice n. Jiz. 26.-31.10.2010

Navícka

Zbořený Kostelec 2.-3.10.

Úvodka

Lužnice 3. - 5. září 2010

2009-2010

POSLEDNÍ MOHYKÁN 2010 - II

Vlčetín 3. - 24. července 2010

POSLEDNÍ MOHYKÁN 2010 - I

Vlčetín 3. - 24. července 2010

Závěrečka

Sázavka 18. - 20. června 2010

Brdské Něco

Brdy 29. května - 30. května 2010

Čarodka

Malá Amerika 30.dubna -2.května 2010

Velikonočka

Níhov 1.-5. dubna 2010

Detektivní hra po Praze

Albertov 13. března 2010

Čvachtačka

Sázavka 19.-21. února 2010

Bruslení

Na Františku 16. prosince 2009

Vánočka

Dolní Vidim 11.-13. prosince 2009

Duchařka

Žampach 27.-29. listopadu 2009

Podzimka

Jehlanka 27.říjen-1.listopad 2009

Víkend v klubovně

Novomlýnská 3.-4.říjen 2009

Ú-vodka

Vltava 11.-13.září 2009

2008-2009

KRABAT 2009 - 1. rok

K. Malíkov 4.-25.červenec 2009

KRABAT 2009 - 2. rok

K. Malíkov 4.-25.červenec 2009

KRABAT 2009 - 3. rok

K. Malíkov 4.-25.červenec 2009

Závěrečka

Loučeň 19.-21.červen 2009

Brdské Něco

Brdy 22.-24.květen 2009

Čarodka

Nížkov 1.-3.květen 2009

Velikonočka

Zábrdka 9.-13.duben 2009

Divadelní zkouška

Klubovna 29.březen 2009

Plavání, plavání...

Bazén AXA 18.březen 2009

Divadelní víkend

Gym. Josefská 14.-15.únor 2009

Vánočka

Dolní Vidim 12.-14.prosinec 2008

Duchařka

Žampach 21.-23.listopad 2008

Podzimka

Jehlanka 24.-29.říjen 2008

Ú-vodka

Vyšší Brod-Český Krumlov 26.-28.září 2008

2007-2008

NONSTOP 2008

Kamenný Malíkov 5.-26.červenec 2008

Nedokončená představebka

Slatiňany 28.červen-3.červenec 2008

Závěrečka

Plešivec 14.-15.červen 2008

Natáčení

Praha 24.-25.květen 2008

Čarodka

Amerika 30.duben-1.květen 2008

Velikonočka

Vápno 20.-24.březen 2008

Čvachtačka

Sázavka 29.únor-2.březen 2008

Duchařka

Vidim 16.-18.listopad 2007

Podzimka

Jehlanka 25.-28.říjen 2007

Úvodka

Barochov 6.-7.říjen 2007

Sázava

Čerčany-Pikovice 28.-30.září 2007

2006-2007

AENEAS 2007 I

Slatiňany 7.-28.červenec 2007

AENEAS 2007 II

Slatiňany 7.-28.červenec 2007

icon




iconFotky z Vánočky

...jsou taktéž v naší galerii!

iconFotky ze 40. výročí

...jsou v naší galerii!


Pro našince:

Jméno :
Heslo: